| 1Joker1 a întrebat:

Ce inseamna android pe o tableta? .....Si ce poti face cu el?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Bun.Android e sistemul de operare.Sunt si tablete si telefoane ce au acest sitem. Daca ai android poti intra pe google play si sa descarci aplicatii gratis sau cumparate.

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Android este un sistem de operare ( cel mai bun) pe el te poti juca, poti viziona filme, si poze, si folosi aplicatii.
Bafta!

| passyon22 a răspuns:

Android este un sistem de operare.Ce faci cu el? Ai mai multe aplicatii!