| Nykolee29 a întrebat:

Ce înseamnă atunci când un baiat vorbește cu voi,dar are momente când ii scrieți și el e activ după nu mai este,după este din nou activ și după iar nu mai este activ și la mesaje bineînțeles ca nu a răspuns. Adică,ne înțelegem bine,în fiecare dimineață îmi zice,,neata,, și ma întreabă cum am dormit,ce fac, ce fac în ziua respectiva etc :////

1 răspuns:
| Gândesclarece a răspuns:

Cum vorbiți în fiecare zi dacă el nu ți a mai răspuns? Probabil vorbește când are chef.