| BigV a întrebat:

Ce inseamna banii pentru voi?

Cum este atitudinea voastra fata de bani, pozitiva sau negativa?

Cat la suta conteaza banii in viata voastra?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Banii sunt aproape tptul, degeaba ai familie dacă moare de ceva boli care trebuie operate (bani), sau medicamente (bani), mâncare (bani), locuinţă(bani), caldură (bani).
Fără bani nu poţi trăii, degeaba e dragoste, doar un copil nu se creşte cu dragpste, nu numai cu dragoste, trebuie şi mulţi bani.
Deci banii contează cam 99 %.

| Smiiilee a răspuns:

In zilele noastre conteaza mult deoarece fara bani nu poti face nimica daca nu ai bani nu ai mancare deci nu poti traiihappyhappy