| AlexandruSC a întrebat:

Ce înseamnă când mă trec fiorii?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate iti este frig.

| Catrice a răspuns:

Dacă te trec din senin, ești blestemathee hee
Sau trebuie sa mergi la medic.

| AlexandruSC explică (pentru Catrice):

Sunt blestemat? În casă sau afară, sunt momente în care mă trec acești fiori sau la anumite melodii de exemplu, dacă recit versuri din acea melodie care are legătură cu Dumnezeu sau satana, mă trec fiorii

| dinaprilie a răspuns:

Te trece un junghi dintre vintre pana’n crestetul capului.

| IgnatVictor a răspuns:

E un sentiment pe care îl resimți în corp, ca și când ți-ar sfredeli cineva măruntaiele din interiorul trupului. De obicei, sentimentul apare când ești îngrozit, speriat, într-o stare de alertă etc.