| SniP3r a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se joaca cu parul unui baiat?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Întrebarea aceasta îmi amintește de o întâmplare de acum puțin timp.
Eram la bunici și venise un băiat în vizită pe-acolo, era mai mic decât mine cu aproape șapte ani. Însă avea un păr așa drăguț, moale, că m-am jucat toate ziua în părul său. Deci, în acest caz nu poate însemna iubire!
Dar, de cele mai multe ori, o fata îi dă mai multă atenție băiatului care o atrage! În concluzie, dacă o fată se joacă cu părul tău, te place!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. ORi că-l place, ori că îi place să se joace în păru lui fie din plictiseală fie că tipu are un păr frumoase. Mai des găseşti prima variantă.

| maria999 a răspuns:

Inseamna ca il place.

| zurick a răspuns:

Cred ca il place

| Axys a răspuns:

Sal sunt ei eu fata si eu m-am jucat cu parul pritenului meu si sincer spun deschis stit de ce pentru ca imi place mult de el simt ca ma atrage ca ma face sla iubesc din ce in ce mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ii place foarte mult parul lui, ori il placehappy.
De cele mai multe ori, e a doua variantabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc din experienta. Daca era sa ma placa toate fetele care s-au jucat in parul meu cred ca aveam un harem urias, dar lor le place decat parul meu nu si de mine.

Răspuns utilizator avertizat
| XmimiX a răspuns:

Inseamna ca il place...

| Gugeanu_Iuliana_1992 a răspuns:

Pai as zice ca il place doar daca nu e coafeza si ii place foarte mult parul lui...
happy
de cele mai multe ori e prima varianta