| ana23_5384 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul tau iti saruta mainile?

Răspuns Câştigător
| inger_4231 a răspuns:

Cand iubitul iti saruta mainile inseamna in primul rand ca esti o persoana pe care pe langa faptul ca o iubeste ii arata un SENTIMENT de respect ce in zilele noastre cam greu se gaseste...baietii din ziua de azi sunt ff usor influentati de prieteni si de cele mai multe ori atunci cand isi arata semtimentele pentru o pers de sex feminin in fata prietenilor este luat in ridicol si criticat...asa ca, din punctul meu de vedere te poti considera o pers norocoasa, iubita, respectata si fericita... un sfat sincertongueRETUIESTE CE AI!

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E un semn de respect sarutul pe mana. Putini mai fac gestul acesta in ziua de azi pentru ca nu e trendy/cool/tru. E un gest de romantism clasic ca si sarutul pe frunt, de altfel

| Maria_Sofia_1977 a răspuns (pentru Razvan):

Deci barbatul, e de pretuit? Cel care mai iti saruta mainile sau fruntea...

| madalicious a răspuns:

Inseamna ca te iubeste, adora si respecta.

bafta!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E un semn de respect.

| SweetCandy a răspuns:

Te rspecta si doreste cv mai mult de la relatia voastrahappy

| kitty_8919 a răspuns:

Inseamna ca te respecta.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Te iubeste, te apreciaza, te respecta. E indragostithappy

| lifeForJesus a răspuns:

Te iubeste in primul rand, cred ca esti norocoasa! Hmmm...

| scufitzaneagra a răspuns:

Tandrete, afectiune, iubire dar mai mult cred ca respect...bye:*

| Liada a răspuns:

Cred ca te respecta si te apreciaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te iubește și te respectă. Este supus iubirii tale.
Ce ar putea fi altceva?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prietenul meu face asta. Eu cred ca este un semn chiar foarte bun, cel putin eu il interpretez ca pe un gest de iubire si de pretuire. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum spune si Legiuitoarea, e supusbatting eyelashes Acum stii ca poti profita, n-o sa cricneasca. Il ai la degetul mic happy
P. S. Pune-l sa faca el mincare, curatenie, sa spele vase, sa bata covoru si tipa la el daca intre timp intirzie sa-ti aduca telefonul sa vb cu prietenele laughing Dreseaza-l sa-ti faca legatura cu prietenele tale si sa se exprime cu respect "Alo! Aici resedinta stapinei, asteptati un moment va rog sa v-o dau la telefon" rolling on the floor tongue