| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna când visez noaptea băiatul pe care il plac(si el mă place pe mine)? Am visat cum m-a luat in brate si incerca să faca glume cu mine...eu mi-am uitat telefon intr-o locatie unde el lucra si eu i-am zis să imi aducă telefonul...ne-am intalnit.Mi-a dat alt telefon si la cativa pasi mi-am dat ca nu este telefonul meu si mă intorc să imi dea telefonul.Mi-l dă, dar fără husă. După ce mă tot rugam de el mi l-a dat(dar nu m-am rugat asa de mult de el).Ce inseamna acest vis?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu are inseamnatate. Este doar din cauza faptului ca il placi si te gandesti foarte des la el.

| sierra1 a răspuns:

"Ce inseamna când visez noaptea băiatul pe care il plac"

love story

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic, te gândești prea mult la el.

| GouDidodino a răspuns:

Inseamna ca ai vise umede cu el si vrei sa ti-o tragi