| Iuliana_Iacob_2001 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat pe care il simpatizezi? happy

Răspuns Câştigător
| bmliohndu a răspuns:

Exact asta.Ca il simpatizezi si probabil ai adormit cu gndul la el daca nu inconstientul tau se gandea la el in timpul somnului.Nu are o semnificatie deosebita visul cu persoana pe care o placi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te gandesti mult la el. las-o mai moale ca ajungi ca multe de aici, stai si te "indragostesti" de el vreo 4 ani incontinu

| Cσcσ a răspuns:

Ca te-ai gandit prea mult la el. happy

| Daiana01 a răspuns:

Depinde, se spune ca daca el te ura in vis te iubeste in realitate dar daca te iubea in vis te uraste in realitate. Nu stiu daca este adevarat dar asta e tot ce stiu sorry.