| ROCKERforever14 a întrebat:

Ce inseamna cind o fata iti zice :"esti de dreaba:. pai eu nu-s fata si nu stiu ce ar trebui sa insemne

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Hei, bună happy!
Da, noi fetele suntem tare complicate uneori laughing.
Faza asta cu "eşti de treabă" poate însemna 1000 de chestii. Depinde de la fată la fată.
Spre exexplu, pentru mine un "băiat de treabă" înseamnă un tip OK, cu care aş putea vorbi multe, un tip care mi-ar putea fi un bun prieten.
Depinde şi de ce vârstă aveţi, eu ştiu thinking
În viziunea fetei respective "a fi de treabă" posibil să însemne că te consideră drăguţ şi îi face plăcere compania ta, aşa că nu i-ar displace dacă aţi fi împreună.
Cert este că majoritatea fetelor îndrăgesc băieţii originali, cu persoanelitate, sinceri şi direcţi.
Noi nu prea ştim ce gândeşte fata respectivă, aşa că nu s-ar întâmpla absolut nimic dacă ai întreba-o chiar pe ea ce înţelege prin "de treabă" happy.

Baftă!

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Ar putea inseamna k te place, sau ceva de genu

| stasiccccc1234 a răspuns:

Eu tot nu-s fata. Dar ar putea fetei sa-i placa de tine