| Rukhsandra a întrebat:

Ce inseamna daca am visat o pisica care moare? Pisica a intrat intr-o galeata mai mare plina cu suc si s-a inecat.

4 răspunsuri:
| LAYILA a răspuns:

Da ce vise ai draga :-) inseamna ca trebuie sa stai atenta la tine azi nu ai 7 vieti ca pisica :-(

| AlexJX90 a răspuns:

Sincer nu cred in superstitii dar pe cuvant de onoare nu stiu ce e cu mintea mea am niste vise cateodata iar dupa cateva zile am un sentiment de dejavu adica ca am mai avzut undeva ceea ce se intampla in acel moment in viata reala adica parca as vedea in viitor dar prin vise oricum nu cred eu ca e adevarat doar mintea mea e plina de prostii si imaginatie prea multa

| Pauliici a răspuns (pentru AlexJX90):

Si eu patesc asa.Ma bucur ca nu sunt singura! :-)

| AnanasKid a răspuns:

Stiu ca nu e bine sa visezi pisici thinking