| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul de care iti place te intreaba daca il placi?
Pe mine m-a intrebat de vreo 3 ori si atunci cand il intreb daca ai vrea sa fie asta adevarat, si el a zis brusc ca are o prietena(stiu ca nu are sunt 100%)si sa nu incerc sa ii desparta ca el nu o va lasa pe ea pentru mine si chesti. Unde incearca sa bata?
Helppp

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca nu te intereseaza si nu-l placi, si-l sfatuiesti sa mearga la prietena lui, ca sa nu o piarda.
Pentru ca, ce face el este foarte urat!
Probabil ca este atat de prost, ca nu are habar ce vrea de fapt.

| Plato a răspuns:

Nu ai examen sau ceva?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

Nu
De ce?

| Plato a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Pentru ca aia ar trebui sa te preocupe, prostiile astea nu sunt de varsta ta.

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

Serios
Nici nu sri ce varsta am

| Plato a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Am dedus, din poza si nume.

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru Plato):

Poza e cam veche

| Plato a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

Hai sa o scurtam: daca ai sub 18 esti prea mica.

| BlondaBlondii a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba, cand va fi sa ai iubit, va fi. Eu personal am asteptat pana 18 ani pana sa imi fac vreo relatie. Scoala e mai importanta

| DauFundaBro a răspuns:

Nici el nu stie ce vrea, mai bine las o balta cu el, cauta pe cineva care te merita, nu pampalai d astea care habar nu au ce sunt cu ei, odată ce ai iubita, de ce ai mai întreba dacă îl placi? Copii din ziua de azi

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru DauFundaBro):

Pai asta m-am intrebat singura daca are prietena, dc ma intreaba am zis si mai sus nu e prima oara
Si chestia cu prietena stiu ca ma minte
Ca atunci cand mi-a zis ca are prietena am zis ca nu imi pasa, da el a zis da desigur