| Tudor7654 a întrebat:

Ce inseamna daca nu ejaculezi tot timpul la fel? Adica azi sa zicem ca ejaculezi mult maine mai putin si tot asa. Poate fi vorba de vreo problema sau ceva?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de producție.

| lpavel a răspuns:

Nimic! corpul omului e schimbator, azi e intr-o forma buna, maine intr-o forma mai putin buna... dar totul tine de alimentatie si odihna!

| Tudor7654 explică (pentru lpavel):

Pai acum mancare sanatoasa nu tare mai exista

| lpavel a răspuns (pentru Tudor7654):

Cand am zis alimentatie nu am zis numai alimente sanatoase... m-am referit sa mananci 3 mese pe zi obligatoriu si binenteles daca ai posibilitate sa consumi multe fructe si legume si alimente bogate in proteine...

| Tudor7654 explică (pentru lpavel):

Adica cate fructe si cate legume?

| lpavel a răspuns (pentru Tudor7654):

Minim un fruct pe zi(mere, pere, citrice, poame etc) si legume cat de mult poti din toate, valabil si mancarurile gatite cu legume sau legume crude, cum ar fi ceapa, usturoi, varza etc.