| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ii spune cuiva ca sunt frumoasa, acel cineva imi spune asta si mai tarziu, dupa ce a intrebat Facebook-ul meu acelei persone aud faptul ca el asteapta cerere de la mine?
Poate suna prostesc dar vreau cat mai multe păreri. :*

2 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

E timid. Plain and simple. Daca esti sigura ca te place, si tu il placi pe el, abordeaza-l tu prima. Nu e nimic anormal in asta, in ciuda lucrurilor care te invata societatea din ziua de azi. Nu te astepta sa faca el "the first move", pentru ca daca e rusinos si timid te asigur ca nu o sa se intample.

| Carmazan_Denisa_2003 a răspuns:

El te place