| mikutzzza1000 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat se joaca cu parul unei fete, sau daca o priveste si cand ea se uita la el intoarce privirea?

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Te place, sau se plictiseste happy

| NarcyNarcisa a răspuns:

Daca se joaca cu parul tau inseamna ca te place, dar cand te priveste si tu te uiti la el intoarce privirea inseamna ca te-a mintit cu ceva.Asa-s baietii.

| cossmy a răspuns:

Te placetongue...insa daca intoarce privirea, ori ii e frica sa nu vezi tu ca se uita la tine si sa se dea d gol, ori stie ca a tras vreo minciuna si i'e mura sa nu'ti dai seamatongue

| denisa_2911 a răspuns:

Inseamna ca simte ceva pentru persoana respectiva...si eu am patit asta la inceputul relatiei si s-a dovedit gestu.de ce?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te ...asa facem toti baieti