| AndreeaLoriPisi999 a întrebat:

Ce inseamna daca visez un baiat de 2 zile?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil te gandesti mult la el?

| OldSoul a răspuns:

Ca l-ai visat consecutiv in doua nopti la rand.
Acum serios fiind nu inseamna nimic, e doar un simplu vis, eventual poti incerca sa-i dai mesaj daca asta te face sa te simti mai bine si daca asta-ti doresti.

| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Visele apar din mulțimea gândurilor. Te-ai gândit la el și de aceea l-ai visat.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu inseamna nimic. E un vis. Constientul si subconstientul au o mare influenta asupra viselor.

| Yasmin875 a răspuns:

Ca ești îndrăgostită de el.rolling on the floor

| CdeMetal a răspuns:

Inseamnă că vrei să te caci.

| Roxana_Roxy_1998_kWbE a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la el, ca ai nevoie de el sa sa iti vorbeasca, ca ai sentimente pentru el.