| idkkkkkk a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca cineva se,, holbeaza" la tine?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nimic... e doar un vis.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic!
Este un vis generat de mintea noastra, legat de ceea ce ai vazut, auzit sau imaginat, cu cateva zile in urma.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Visele sunt percepute ca activitatea cerebrală a creierului in timpul somnului. Fără această activitate creierul al conufunda asta cu moartea. Si de aceea noi visam, ca sa avem tot timpul activitate in timpul somnului, iar creierul produce in mod aleatoriu imagini si sunete percepute drept vise. Deci practic visele se produc aleatoriu si nu au nicio legătură cu realitatea