| NoPersonMe a întrebat:

Ce inseamna dulciurile pentru voi? Un raspuns mai detaliat

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Droguri mai puțin fatalehee hee

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Mmm... dulciurile sunt placerile noastre vinovate carora ar trebui sa le citim cu mare atentie eticheta... si totusi nu o facem niciodata.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Dulciurile sunt viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulciurii-Viata laughing laughing laughing laughing
Nu ai dulciurii nu ai viata!
Intelegi?

| MariusGomoi a răspuns:

Dulciurile reprezinta un bun remediu cand simti nevoia sa mananci ceva dulce, e ca un medicament care te linisteste

| DownTheStairs a răspuns:

Dulciurile reprezint pentru mine placeri vinovate pe care le adorrrrolling on the floor

| TrollescuOvidiu a răspuns:

Dulciurile? Pai, o mancare ca toate altele, care nu trebuie sa fie consumata in exces.Nu o vad decat ca o simpla mancare/gustare.