| 11122002 a întrebat:

Ce inseamna faptul ca eu cu cea mai buna prietena a mea gandim si spunem același lucru in același timp? (sper ca nu am greșit categoria)

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E chimie intre voi. Ca aia dintr-un cupluhee hee

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că aveți același caracter, că vă plac aceleași lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telepatie happy

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Și eu pățesc același lucru! Nu e nevoie sa ne terminam propozițiile. Deja știm ce vrea sa spună cealaltă! Pur și simplu gândim la fel. Ne asemănam forte mult ca și caracter în ciuda faptului ca ne-am trăit viata la poli opuși (una cuminte, una nebuna chestii de genul)