| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna intr-o relatie complicata pe facebook?
:*

Răspuns Câştigător
| wawanaqa1123 a răspuns:

Daca este o relatie normala nu exista certuri este totul calm
Daca este o relatie complicata adica este cu certuri porcari din astea sper ca ai inteles.
Fundita?!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e gay

| wawanaqa1123 a răspuns:

Adica relatia din viata reala este complicatabig grin
Fundita?!

| anonim_4396 explică (pentru wawanaqa1123):

Da dar la ce se refera mai exact?
Care este diferenta dintre o relatie normala si una complicata? Pe facebooklaughing

| wawanaqa1123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca este o relatie normala nu exista certuri este totul calm
Daca este o relatie complicata adica este cu certuri porcari din astea sper ca ai inteles.
Fundita?!

| Mariana1234 a răspuns:

Adica relatia nu merge bine... probabil s-au despartit de cateva ori si acum ca sunt impacati inca se mai cearta pentru prostiile din trecut. nu e chiar o relatie normala happy :**