| Thevampirediariesfan a întrebat:

Ce inseamna s4s (share for share) pe facebook? Ma refer la pagini. E ca si p4p (promo for promo), sau e altceva, si cum se face. Dau fundita la cel mai folositor si rapid raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Inutza0102 a răspuns:

Adica faceti publicitate normala reciproca pe wall. Tu pui pe wall-ul paginii tale: Like la pagina etc... iar pagina cealalta va face la fel.

1 răspuns:
| Soryc a răspuns:

S4s?
- Share me and comment done.

şi asta înseamnă share for share (publicitate) şi dai comm cu,, done '' (gata)