| Insurgent a întrebat:

Ce inseamna sa fi penal?

5 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

ceao deci sincera sa fii nici eu nu stiu thinking cred ca sa fii mortal ceva de genu

| DozeCuVisse a răspuns:

Sa fii taree
ceva de rass nu stiu st mai multe sensuri/

| Alexandra_4191 a răspuns:

Adica esti foarte amuzant happy faci o persoana sa rad cand zici un banc la care se rade toata lumea de exemplu zici ce penal esti

| Romelya314 a răspuns:

Daca ti s-a spus ca esti penal. inseamna ca esti "de ras", adica demodat, naspa, prafbig grin
cel putin la mine in cartier se foloseste cu acest sensbig grin

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Penal poate fi folosit in multe sensuri.Acum acest cuvant este la moda si spui penal cand ceva este amuzant, grozav, urat, idiot, neinteresant...sau orice altceva vrei tu. Depinde cand ti`l spune kiss