| floriflorentina0123 a întrebat:

Ce înseamnă "scumpete" din partea unui băiat pentru o fată?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ea ii mananca toti banii.

| AdioTPU a răspuns:

De multe ori un alint cam aiurea și tupeist, mai ales daca cei 2 nu se cunosc de multa vreme.

| 199onur7 a răspuns:

Nu știu poate însemna ce vrea el si la ce vrea el sa se refere cand îți spune asta

| 199onur7 a răspuns:

Nu am spus sau folosit niciodată in viața mea vorba asta cuvântul asta este prea nu stiu fake suna rau de tot

| Fonk a răspuns:

Scumpete deriva de la "scump" adică ii zice că e scumpă. In traducere, ține foarte mult la ea incat ar face orice, (sau aproape ori ce)