| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna tehnician in activitati economice? ce meserie as putea avea? Dar tehnician in administratie, ce inseamna? la fel ce meseriethinking

P. S-ma refer la un liceu economic, profil economic.
batting eyelashes

1 răspuns:
| JojolinadinGalati a răspuns:

Buna.sunt la Liceul economic si as vrea sa te lamuresc cum si ce fel sunt cu tehnicienii astia.

in primul rand ...nu ai cum sa iesi ceva de pe bancile liceuluihappy
in al doilea rand. tehnician in activitati economice inseamna simplu contabil...iar tehnician in activitati economice sunt acei administratori

daca cineva are alta parere.sunt curioasa sa o aflu:*