| biencutza_7855 a întrebat:

Ce invatati de la cei mai buni prieteni ai vostri?

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Invat ce inseamna sa traiesti si sa suferi.Invat sa rad si sa plang.Invat sa tin la persoanele din jurul meu:Xadik pe prietenii care merita:XInvat ca e mai bine sa uit si sa ma gandesc la viitor.De ce invat toate astea? pentru ca imi sunt alaturi, pe scurt.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu invat, ci constat faptul ca prietenia este sacra pe pamant.

| vis a răspuns:

Mai exista asa ceva?!

| KaRa23S a răspuns:

Nu exista prieteni adevarati ci doar oameni pentru companie. Am invatat sa fumez sa injur sa dracuiesc si sa nu'mi mai pese decat de mine si atat, nu traiesc pentru altii

| ĄŇÐİ a răspuns:

Cum sa fiu mai fitoasa laughing funda?

| Vasilina a răspuns:

O intrebare ft buna biencutzabig grin
de multe ori ne intrebam asta.big grin
invatam experienta lucruri pozitive dar si negative de la unii prieteni poti invata cum sa fi fericitbig grincum sa iubesti.etchappy dar si din nefericire se invata si lucruri mai putin sau deloc bune.big grin
iar daca vrei sa invetzi ceva de la ei.ai grija ce prieteni aibig grin

| alissu a răspuns:

Primul lucru a fost iertarea, dupa iubire, increderea, realitatea si in cele din urma dezamagirea, tristetea si reprosul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am prieteni mai mari decat mine. eu invat de la ei multe lucruri dar cel mai important lucru este invat cum sa fac parte dintr-o pri.