| Anonimous7379 a întrebat:

Ce jocuri as putea sa joc cu niște fete de 16 ani in aer liber ca ne plictisim rauu?

3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Rummy, table, sah, carti, taboo, activity, sotron, pititea, sticluta cu otrava, oina, turca. Mama ce ma mai jucam jocurile astea, acum de cand a aparut Facebook-ul, instagramul pe telefoane, toate generatiile astea ale tehnologiei, uita sa mai iasa in aer liber si sa se mai joace sad

| Anonima163333 a răspuns:

Adevar sau provocare.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Popa prostu, leapșa, macaua, adevar sau provocare ( daca vr pune si sarutare, poate te faci cu cv acolo happy ), sau inventati voi unul, in functie de ce preferinte aveti voi
Cheers