| Pocahontas9 a întrebat:

Ce jocuri frumoase online ştiţi? big grin

Răspuns Câştigător
| Sasha203 a răspuns:

Http://www.jucati.ro/jocuri/Cubefield si http://www.jucati.ro/jocuri/Run sunt preferatele mele :)

8 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Uite un site cu jocuri care mie imi plac:http://www.shegame.com/
Bafta!

| cristiiiiiii a răspuns:

Metin2 este un joc foarte frumos, la fel si League of legends

| Pocahontas9 explică (pentru cristiiiiiii):

Dar, nu sunt de băieţi astea? big grin puppy dog eyes

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Pocahontas9):

Se joaca si multe fete

| Resurrection a răspuns:

Metin2,4Story,League Of Legends.Acestea sunt pentru pc.
Bitefight, tanoth, ikariam, empire.Acestea sunt tip browser.

Sper ca te-am ajutat.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| ViseDeCopil a răspuns:

Incearca ConQuistador-este un joc de cultura generala si te poate ajuta sau incearca pe y8

| alexutza20022009 a răspuns:

Buna! Pe facebook: bubble saga, pet rescure saga,chandy crush saga. Pe google:cu motociclete,fotbal,biliard,mancare, imbracare, coafare, make-up, etc.