| Butsilee a întrebat:

Ce jocuri gen GTA cu masini cunoasteti? Un link sigur de unde pot downloada va rogbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| axel007 a răspuns:

Www.myplaycity.com iti iei ce joc vrei!

8 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

Daca nu sti sa umbli la calculatoare asta ii altceva!

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Spuneti-mi orice joc ca am super calculator si imi merge:
sistemul meu: Intel core 2 quad 3.4 Ghz, ati radeon x9800 512 mb, ram 3 gb windows xp.

| andi222 a răspuns:

Eu am system: Microsoft windos XP professional version 2002 service Pack 2 computer: Intel pentium 3 procesor 996 MHz, 384 MB of RAM ziceti-mi niste jocuri gen gta

| Andrw a răspuns:

Mafia 1, mafia 2, the godfather, the godfather 2, just cause, total overdose, driver parallel lines, driver, driv3r, saint's row 1, saint's row 2...toate sunt gen gtawinking

| toreno a răspuns:

Cum au rasp mai jos total overdoes the ghotfatrher1, 2 la rush etc.
help me! si eu am nevoie de niste jocuri ceva cu mai multa actiune
gen gta sau nfs
am placa 128 Intel (integrata) 1g de ram 2. 00 ghz
cpu 440 @2. 00

| adiitzu a răspuns:

Cat de prost poti fii sa zici ca ai ati radeon x9800 rolling on the floor sa stii si tu ca mai mult de x1950 nu exista cea mai buna placa video o sa fie AMD Radeon HD 7000 Series.Si la procesor poti sa ii dai foc deja sa pui praf de pusca pe el si sa il arziwinking mai bun e un Intel Dual core E6500 ( e detectat de vreo cateva programe avand performanta de 15GHz +)