| Lyndsey a întrebat:

Ce jocuri jucati voi pe calculator?

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Si eu ma mai joc uneori cand ma plictisesc.;))

Ce jocuri am eu in calculator si imi plac sunt: FarmMania, VirtualVillagers, Chiken Invaders:))
Mai joc si online. Imi place Papa Louie (www.agame.com) sau Papa's Pizzeria, papa's Burgeria, Papa's Taco Mia, Papa's Freezeria.
Imi mai place Doom (mai mult pentru baieti dar merge:x).

Mai joc si jocurile de pe facebook. Candy crush saga, Disney ghosts of mistwood, Bubble Witch saga, Sorority life etc.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu joc asta: http://ninja.goplayplay.com/
Când te plictiseşti, merge. :)

| aumih16 a răspuns:

Ma joc mai mult pe facebook ca jocuri nu prea am jocuri adica am da cu masini si astea le joaca tatal meu iar mama mea joaca bejewelled deluxe 1 si 2 zuma deluxe si zuma revenge nu spun ca nu le-as fi jucat si eu dar eu sunt fan al jocurilor impuscaturi, sportive si aventura pe facebook in schimb joc urmatoarele jocuri
-Disney Ghost of Mistwood
-Marvel Avengers Alliance
-Fashion Designer
-Mall World
-Fashion Avenue
-Coco Girl
-Totally Spies Fashion Agent
-Top Eleven Be a Football Manager
-Online Soccer Manager
-11x11 Soccer Manager
-Soccer Manager
-Fifa Superstars
-Vida Rock 2
etc oricum au fost multe jocuri bune pe facebook de exemplu mega band care nici macar nu a rezistat mult si a disparut la fel si bowling buddies la fel un alt joc bun l-au scos asta este pacat
da nu imi pare rau acestea mentionate de mine sunt foarte bune merita incercate

| cornelbagabontu a răspuns (pentru aumih16):

Eu joc assasin creed, counter strike

| aumih16 a răspuns (pentru cornelbagabontu):

Counter strike 1.6 il trasesem pe calculator eu jucam cu botii fiindca facuse cineva asa cred cat despre assasin creed nu stiu daca este un joc bun si nu stiu daca imi ruleaza in calculator fiindca am un calculator de tip vechi in care merg jucate jocurile vechi atat nu de astea noi next gen sau cum s-o fi numind mare prostie au facut numai poti sa joci decat vechituri dar noutati nu se exagereaza foarte mult cu next gen nu stiu cine a avut ideea asta oribila cert este ca nu imi place daca s-ar reveni la engine-ul care era inainte poate altfel ar fi da asa nu sunt de acord prefer sa joc vechituri macar asa imi merg