| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Ce jocuri multiplayer stiti?

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Www.pog.net
aici gasesti jocuri pentru toate categoriile.(2 player 1 player girl etc)

| OnlyShit a răspuns:

Poi Gta San andreas mod multiplayer, counter strike 1.6, metin 2, fifa 08, wolfenstein, Etc...

| ƒяεдkηдmЄ a răspuns:

Pai sa:mp(iti trebuie gta:sa;]) wolfteam,GunZ. Official, DarkGunZ, THAW(TonyHawkAmericanWastland)mrg si la story mode -.- cs1.6 swat4 vc:mp(la asta trebuie gta:vc :]])WoW cam atat mai stiu din tot c am jucat eu sper sa-ti fie de ajutor toate astea bft :]