| Landied a întrebat:

Ce jocuri pentru un calculator mai slab stiti?

7 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Pai depinde de cat de bine sti sa joci vrei online:
grepolis,triburile,the west, o game.
Daca vrei cu razboi:
metin2, call of duty 2 la call of dury sunt 5 versiuni sa iti mai dau cateva call of duty modern warfare2 si call of duty black ops
Daca vrei cu masini:
nfs, gta, flatout.
Sa iti alegi ce iti place

| valerutmessi a răspuns (pentru Niros19):

Flatout merge descrcat?

| Sindrom a răspuns:

Voi sunteti buti rau?laughing) Mt 2 pr un calc slab MW2 pentru un calc slab doamne sunteti batuti in cap voi baietilaughing
Cateva jocuri
Halo Evolved
Cs 1.6
Cs Cz
Call Of Duty pana la seria 2 inclusiv
Gta pana la vice city inclusiv
Nfs pana la Underground inclusiv
Ratatouille
Madagascar
Shrek 1 si 2
Si cam atatea am in minte
Sper ca te-am ajutat
Fundita?winkinghappy:X

| UrsaRadu a răspuns (pentru Sindrom):

Tu esti batut in cap metin2 are cele mai slabe cerinte

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Pai daca vrei jocuri online joacatongueower Soccer,Conquistador,Adventure Quest World,Virtual World, Greopolis, si descarca jocul League of Legends.scrie pe google download lol(prescurtare), poti descarca neighbour from hell.Metin2fun...si cam atat cauta si tu jocuri pentru pc pe google si vei vedea acolo! succeswinking

| XTrEmExX a răspuns:

Am si eu un pc slab de 496 mb ram pe calculatorul de la bunici si 1 gb ram pe ala de acasa si imi da o eroare la instalarea lolului la sfarsit. Stiti cum rezolv? plss