| mateisitudor a întrebat:

Ce jocuri sau activități as putea face cu prietena mea cand ne întâlnim? Ca asa sa ne tot plimbam prin oras o facem. As vrea ceva mai interesant, nu la fel de plictisitor ca plimbările, avem 17 ani. Mersi mult

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai ieșiți și voi și cu alte persoane, faceți un grup mai mare, normal că e plictisitor mereu doar voi 2

| Violleta2022 a răspuns:

Puteti juca carti, monopolii, remy, puteti sa povestiti din vacante, din cartile pe care le-ati citit, intamplari din copilarie, de la bunici samd.