| babygyrl a întrebat:

Ce laptop credeti ca e mai bun? Asus, Toshiba, Acer, Dell? Vreau sa imi cumpar unul si nu stiu de care.

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Iti recomand din suflet Toshiba.stii? acela cu garantia No matter what:))

Dacă nu sunteţi mulţumit 100%, vă vom înlocui laptopul sau vă vom restitui banii. Acest lucru este valabil şi în cazul în care laptopul vă este deteriorat accidental sau furat. Astfel, vă veţi simţi întotdeauna în siguranţă la achiziţionarea unui laptop de la Toshiba. „No Matter What Guarantee" include:
Satisfactie garantata. Aveti posibilitatea sa returnati laptopul dvs. în 14 zile calendaristice de la data achizitiei. Laptopul nu trebuie sa fie deteriorat şi trebuie să fie livrat împreună cu accesoriile complete. Toshiba vă va înlocui laptopul sau vă va returna banii.
Acoperire în caz de deteriorare accidentală. Garantia acopera orice tip de deteriorare sau distrugere accidentala a laptopului care afecteaza funcţionalitatea acestuia. Toshiba va va înlocui sau va va repara laptopul.
Acoperire în caz de furt. Garantia acopera furtul laptopului numai daca acesta este raportat la poliţie. Toshiba va va inlocui laptopul.

https://www.nomatterwhatguarantee.com/content/start.php

14 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Toshiba

| babygyrl explică:

Dell are si o matusa de-a mea si nu imi place cu merge. Merge cam greu si ma enerveaza.

| Madeleine94 a răspuns:

Toshibalove struck

Răspuns utilizator avertizat
| malinutza a răspuns:

Sincer Dell. Dar vezi si u care ii mai ieftin. Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus este cel mai bun laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus este cel mai bun si eu am un asus si este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell, este cel mai bun raport calitate/pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa-ti spun tiash recomanda TOSHIBA...este cel mai performant laptop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba. un laptop minunat si performant. pur si simplu el de abia a aparut si unii nu stiu cit e de bun el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Acer. e foarte bun si merge repede.In plus are si un design frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul am un Acer aspire 5741g si merge super
tongue

| andrea_2949 a răspuns:

Eu zic ca asusx52f am si e foarte destept.Merge repede. Daca vrei sa iti ei laptop Asusx52 are un program care de numeste Life Frame 3. Mai poti sa iti ei Click Maintenance1 e ca un fel de antivirus si sterge ce e nefolositor.Cred ca ti-am fost de ajutor.