| tukhey23 a întrebat:

Ce lucru din lumea asta, va face fericit/a? De ce!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Fericirea care o au in ochisori verisoarele mele cand ma intampina. Imi face o deosebita placere ca o pot ajuta pe bunica mea la curatenie pentru ca ea nu mai poate. Si unul dintre lucrurile care imi da o satisfactie deosebita este cand ii pot ajuta pe prietenii mei happy

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Familia mea si Dumnezeu pentru ca tin mult la ei si stiu ca oricand pot conta pe ajutorul lorlove struck

mlm
| mlm a răspuns:

Copii mei, pentru ca imi dau multe satisfactii, ma simt implinita ca am doi copii asa ca ei.

lolita
| lolita a răspuns:

Zambetul celor din jurul meu, o privire plina de iubire din partea iubitului, o zi de schopping, o mancare buna, o imbratisare din partea neptilor mei ar fi multe lucruri marunte pe care le traim zi de zi si cateodata nici nu ne dam seama ca se intampla.

| alexa a răspuns:

Ma face fericita simplul fapt ca exist, ca sunt sanatoasa, ca am prieteni buni langa mine, ca am momente placute impreuna cu ei cu familia mea si cu toti cei care ma inconjoara, k sunt iubita...happy

| want2bMajestic a răspuns:

Iubita mea... dar nu atunci cant i se ridica menstruatia la cap...scuze de expresiewinking

| want2bMajestic a răspuns:

"atunci cand"

| dulshe a răspuns:

Cea mai fericita sunt cand sunt impreuna cu cei dragi, cred ca familia si prietenii sunt cei mai importanti

| Kyky a răspuns:

Prietenii - pentru ca sunt alaturi de mine indiferent de problema pe care o am
ciocolata - pentru ca imi indulceste viata zi de zi
muzica - pentru ca ea imi da toata starea de bine pe care o am zilnic

| moonY a răspuns:

Nepotica mea.pentru ca o iubesc si pentru ca nasterea ei m'a salvat

| andreea_8479 a răspuns:

Prietenii mei cei mai buni.cu ei ma distrez sh imi petrec ff mult timp. ei formeaza cea dea 2 familie a mea:X

| cotzobel a răspuns:

Sunt fericita atunci cand iubitul meu vine de la munca si e bine sanatos, cand vb cu familia mea, cand ma joc cu nepotica mea, cand privesc copiii cum se joaca si au acea privire inocenta, primavara cand merg in padure si vad cum totul renaste...sunt fericita ca sunt sanatoasa atat eu cat si familia meahappy

| andi a răspuns:

Pescuitul, ma binedispune, chiar daca prind sau nu, tot e o relaxarewinking

| MADALINAAAA a răspuns:

Fericirea vine dil lucruri marunte si de cele mai multe ori nu o apreciem.nu profitam.Intodeauna ne gandim ca: daca voi avea... daca voi face. daca as fi... voi fi cea mai fericita. dar nu e asa, niciodata nu poti avea ceea ce iti doresti pentru ca intodeauna iti doresti mai mult!

| Dara a răspuns:

Seara, tarziu, cand ma uit la micuta mea cum doarme, sufletul mi se umple pe loc de o fericire pe care nu as fi crezut-o posibila vreodata! Sunt norocoasa, iar faptul ca iubesc si sunt iubita ma face sa ma simt implinita si fericita!

| tukhey23 explică:

Sincer as vrea sa va dau la toti locul 1.Eu de obicei nu stiu sa apreciez, ce e jurul meu. dar voi mi-ati schimbat parerea.Va multumesc ca v-ati rapit din timpul vostru si mi-ati rasp. happy

| iiirrriiisss a răspuns:

Sunt atat de multe lucruri (importante sau mai putin importante) care ne fac fericiti pe lumea asta incat in fiecare zi am putea insira zeci, sute de motive. Dar daca ar fi sa aleg unul, cu siguranta ar fi familia.

| fryekid a răspuns:

Jocurile video, de ce? Cred ca stiti raspunsul.

| alexam a răspuns:

Ma fac sa ma simt fericita toate lucrurile marunte: un zambet, o floare, o vrabiuta ce se scalda intr-o baltoaca, dar mai ales un pupic sau un sarut de la sot! big grin

| bibitza a răspuns:

Pe mine ma face fericita simplu fapt ca traiesc si ca am pe cine iubesc langa mine

| Onutzu a răspuns:

Faptul ca sunt sanatos, nu am si nici nu am avut vreo problema grava de sanatate.

| FearNoEvil a răspuns:

Zambetul si vocea iubitei big grin.

| mihaela_5361 a răspuns:

Florile pe care le-am primit astazi de la sotul meu. De ce? Pentru ca ma inveselesc si-mi insenineaza casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult ma face fericit cand sunt apreciat de toata lumea pentru ceea ce sunt cu adevarat, cand agat fete, cand beau bere si cand joc baschet.