| o° Odd Kidd o° a întrebat:

Ce lucruri va aduc aminte de copilarie?happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Matusa mea. Povestiile ei.Cimitirul Stelelor.Praslea cel Voinic. Felul cum gandeam atunci. Mirosul de cozonac.Mama cu sortul pus. Tata facand bradul. Bunicul facand un om de zapada

| Genuitoarea a răspuns:

Becky. big grin becky este ursuletzul mew pufosss:X p care il am de cand aveam 5 anisori big grin si in fiecare noapte e cu mine, si mereu ii spun secretele melee si vorbesc cu el totul. el nu spune niciodata alcuiva secretele laughing ma pot descarca vorbind cu el.imi aminteste de cand eram mica si ma certam cu mama apoi ma duceam la becky si ii spuneam cat de idioata si proasta e mamalaughing) rolling on the floor).big grin

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

-Candy, Andre, Blondy
muzica si dansul in general
-leaganul
-un ursuletz roz care l`am primit la varsta de 2 ani love struck pe care il mai am si acum.
-pozele

| LoveToHate a răspuns:

Pai o trotinetalaughing ce mandra mai eram cand ma urcam pe ealaughing
Era roza si destul de dragutalaughing avea niste printese pe ealaughingsi mai avea un bat lung cu un steag alb care scria Gabriela(numele meu)laughinglaughinglaughing
Ce credula mai eramlaughing)laughinglaughing
Acum decate ori vad o trotineta roz imi aduc aminte de copilaria mealaughing

| alissu a răspuns:

Cred ca pozele...atunci cand vreau sa-mi aduc aminte de trecutul meu ma uit atent la lucrurile inutile din imprejurul persoanelor din poze...pare tampit dar si o carte pusa pe o masa ma face sa-mi aduc aminte ca am citit-o sau ca era preferata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozele si in general prietenii(doar chipul lor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebuniile care le faceam in generala, cand ieseam afara si stateam pana tarziu cu toti copiii din zona ne jucam castelul, si multe altele

| justnobody a răspuns:

Pozele dar in special:

http://www.youtube.com/watch?v=wm-vaFehNLE&feature=related

pentru. mine spune totul:X