| alecssandraaa a întrebat:

Ce lucruri va fac sa uitati de tristete? Spuneti-mi si mie pentru ca zilele astea am fost foarte trista(si inca sunt)cum as putea sa scap de acest sentiment? funda o dau raspunsului care functioneaza...

2 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Eu cand sunt trista prefer sa vorbesc cu prietenii, sa vizionez comedii, sa ies in oras sau sa ascult muzica buna.La mine functioneaza.

| TbxIonutMult a răspuns:

Uita de probleemee! Arunca-te in pat[cu patul nefacuutsmug] Puneti muzica rock si nu muzica triistaa! Inchide ochii si revizualizeaza toate momentele care te`au facut fericita~Chiar daca vei varsa o lacrima, merita:* Si te vei simti mai super cand vei realiza k totusi.ai avut o viata frumoasa:X Fundaa?:X