| JustMe a întrebat:

Ce mai faceti? Cum ati petrecut de >revel?:

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am intrat putin pe TPU ca nu prea mai am somn laughing
Aseara am fost acasa la prietena mea pentru ca acolo s-au strans toti colegi si inca cativa prieteni big grin Am dansat non-stop laughingSi acum ma dor picioarele de nu mai pothee hee
U cum ai petrecut?love struck

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost foarte bine. M-am distrat. Ma dor un pic picioarele happy

daniela
| daniela a răspuns:

Un revelion linistit, in familie acasa cu multe artificii si muzica proasta la TV

| daniDeeDee a răspuns:

Nu credeam ca o sa iasa asa big grin... am dansat toata noaptea.happy

| georgiana37 a răspuns:

Facem bine

de revelion am stat acasa si am privit la tv (a avut misto pe pro tv)

tu? ce'ai facut? :d

| Alex_7297 a răspuns:

Nu-mi mai aduc aminte, că ţi-aş povesti!laughing

| LuS[z] a răspuns:

Eu fac bine si am petrecut cu sampanie cum altfel?happy

| I.Love.Football a răspuns:

Încă mai petrecem... şi uite că e deja ora 11. \:d/

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Cu niste prieteni de familie. Tu?batting eyelashes

| Ingerash Tsacanit a răspuns:

Acasa cu familia

| mada_4135 a răspuns:

Buna! A fost cel mai tare.am fost acasa la prietenul meu si ne-am ditrat de minune, tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi asult muzicaa tongue.
Nu am petrecut sad.
Am avut chef decat sa ma uit la un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vb de la 9 seara la 9 dimrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Initial trebuia sa merg in centru, cica daca e frig stam in masina da o sa fie cool ca e lume si muzica. Pff, nu mi-a susris ideea sa stau pe frigu ala in strada sau masina asa ca am ramas acasa. Multa bere, cola, dulciuri cit cuprinde... Si culmea, pina la urma n-am fost singur, am avut doua musafiritze, apropo de rautatile lui her hirciogan laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Cu prietenele, insa a fost cam trist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Pai...acasa...muzica,mess,tpu.ro