| lorand16 a întrebat:

Ce mai faceti? cum va distrati?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Supraviețuiesc, atât!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Super.Cu Guta si companiasmugZi-le maestre. Fara numar, fara numarbig grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai stau pe TPU, ascult muzica, scriu pe blog si vorbesc pe mess, tu?

| clauss a răspuns:

Ascult muzica

| Loryoficial a răspuns:

Bine, tau

| eu_1628 a răspuns:

Intrebarea asta o puneai mai bine la categoria "conversatii"

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Super coollaughing fac teme la mate invat la romana repet la franceza si toto asa pana ma ia dracu`. in rest pe la calc si pe afara daca nu inghethappy

| Mishee a răspuns:

Citesc, ascult muzica, dansez, desenez, stau pe TPU, ma uit la tv, ies cu prietenii, tu ce faci? big grin