| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti, prieteni? Ce mai e nou in viata voastra?

12 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

De ce nu ai postat intrebarea la conversatii?
Nu-mi pot povesti viata pe TPU daca nu ai cu cine vorbii lasa si tu un ID.
Un scurt rezumat, in viata mea nu se intampla nimic nou, nimic funny, totul este plictisitor.

| Numero1 a răspuns:

Pai n-am vrut sa te plictisesc. Dar sa stii ca asta este pentru moment. Imediat ce scap de caldura asta voi reveni la starea mea sclipitoare vei vedea, pana atunci imi inec amaru in bautura, gagici si sala.

| TcdTcdTcd a răspuns (pentru Numero1):

E bine ca faci sala, pentru sanatatea ta.
dar totusi, gaseste-ti ceva de facut, si eu ma confrunt uneori cu problema numita "PLICTISEALA", dar incerc mereu sa fac ceva, de exemplu ia-ti ceva prieteni si iesiti la o piscina, sau la ceva picnic intr-o zona racoroasa.

| Numero1 a răspuns:

Dumnezeu sa ne binecuvanteze. Al dracu ce sunt daca de maine nu dau un bairam si te invit si pe tine. Iti place distractia si dansul?

| Numero1 a răspuns:

Ce inseamna sa fi melancolic, daca plangi in baie esti melancolic, daca vorbesti cu catelu si tot ce raspunde este ham(ce dracu o insemna asta) esti melancolic, daca bati un papagal fiindca nemernicu te ingana este melancolic, daca intrii in cimitir la 12 noaptea si plangi la mormantul bunicilor esti melancolic cred ca am sa pun asta ca o intrebare, a da sa raspunzi tu prima ca sa-ti dau fund(care de fapt e pamblica, lol), te pup sora mea.

| Numero1 a răspuns:

Conversatii happy

| Numero1 a răspuns:

Vezi ca am pus-o.

| Nina2697 a răspuns:

In viata mea nimic. Inca ma confrunt cu ideea ca prietenul meu va pleca la facultate in Brasov si chiar si asa e vedem destul de rar.Of.

| Nina2697 a răspuns:

Foarte tare big grin

| Nina2697 a răspuns:

Mda...sper tongue

| TearsAnDbLood a răspuns:

Bine bine.Vine tata în ţară.Tu?:*

| TearsAnDbLood a răspuns:

Unde?