| BubuuLinna a întrebat:

Ce mancare ingrasa in afara de la fastfood-uri...etc.

va rog si de cate ori pe zi este necesar sa manancbatting eyelashes

pentru cel mai bun rasp

3 răspunsuri:
| georgiana997 a răspuns:

Ingrasa foarte foarte mult cartofii prajiti si pastele fainoase.te sfatuiesc sa le consumi cat mai rar.in fiecare zi sunt importante mesele principale(mic dejun pranz cina)iar cate o gustare intre mese e bine venita dar nu excesivwinkingsper ca te-am ajutat funda?

| Mariuca_9353 a răspuns:

Uite si eu tin cura asa ca imi vine mai usor
Trebuie sa stii ca orice mananci in exces ingrasa asa ca trebuie sa mananci putin si des
Hidrateazarte bine
Nu manca fainoase si dulciuri si paine
Manca cel mai bine la micul dejun ( o cana de ceai si ceva mai usor)
Stiu ca e greu dar are mari rezultate am slabit 7 kg intr-un an, iarin prima luna am slabin 1 kg
Acum arat mult mai bine crede-ma

| BubuuLinna explică:

Bine multumes mariuca dar nu am interbat ca cum slabesty ci cum te ingrasi laughing tongue