| Marianahsvvd a întrebat:

Ce mâncați ca sa slăbiți?

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Mancare picanta fara carne.

| 1997onur a răspuns:

Munca forneti cu gem redbul cu pepene roșu dulciuri kitka cu vanilie forneti cu cașcaval fanta cu struguri.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Iti recomand sa te uiti la urmatorul videoclip care vorbeste despre slabit intr-un mod sanatos. https://www.youtube.com/watch?v=ySOsldQa5_g&t=81s
Informatiile sunt din sursa sigura, intrucat persoana care vorbeste a studiat medicina.

| CP16 a răspuns:

Proteina si grasimi in cea mai mare parte a zilei iar inainte si dupa antrenament proteina si carbo

| CP16 a răspuns (pentru CP16):

Legume multe, fructe cu cat mai putina fructoza mai rar, humus, orez brun, linte, mamaliga, urda piept de pui, curcan, cotlet de porc si vita.