| Blablu a întrebat:

Ce marca de telefoane este mai buna nokia sau alcatel?

Răspuns Câştigător
| Ionutz_1837 a răspuns:

Nokia

16 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Cea mai buna marca de telefon din Romania pana acum este Nokia. Dar dupa aceasta marca mai sta si:LG, samsung...Sim ulte altele. Alcatel nu este buna, am avut eu un telefon si doar 2 zile a tinut. Mai dadusem si 5 milioane pe el, degeaba. Nici banii inapoi nu mi-a dat sau a rezolvat problema, era in garnatie. Nu iti recomand Alcatel, si iti recomand Nokia, LG si Samsung. Cel mai mult Nokia si LG. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat intr-un fel.
Sarbatori fericite si multa sanatate!
Cu drag si stima, Ioana!

| RoxAnana a răspuns:

Nokia normal

| doroteea a răspuns:

Nokia, dupa parerea meahappy

| alessia a răspuns:

Parerea mea e ca nokia.am auzit ca Nokia sunt cele mai bune telefoane.(mai sunt si Samsung. LG. dar nu asa):*
numai bine sh un an nou cat mai fericit
!

| pitikaaaa a răspuns:

NOKIA:X
tine mai mult e mai rezistent.
Yo una am avut si Alcatel si Nokia, iar Alcatelul l`am scapat de 4-5 ori si i s`a dus tot...pe cand mokia m`a tinut mai mult adica l`am scapat si in veceu si pe scara de l`1 pana l` parter i`a iesit bateri s`a zgariat putin si gatalaughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Nokia.Normal laughing

| shtephie a răspuns:

Nokia happy

| toxiclife a răspuns:

Nokia este cea mai buna ea big grin ce Alcatel?laughing LOL

| Biiiiiia a răspuns:

Nokia.Eu am un telefon Nokia si ex ca si Bill l`am scapat si pe scara si nu are nk[cu ex faptului ca i s`a zgariat putin ecranulbig grin]. Bateria tine mai mult, se incarca mai repede[adica eu nu mai aveam baterie deloc, l`am bagat la incarcat, l`am lasat aprox 5 min, avea bateria full si a tinut toata ziua.]Sper ca te-am as:*

| Irinna a răspuns:

Nokia

| OnutsaXD a răspuns:

Nokia.

| 541730 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este Nokia.

| simo_8168 a răspuns:

Nokia

| rlk1234_3713 a răspuns:

Nokia logic. exista Alcatel=)?

| ChristianaAa a răspuns:

Nokia...si Samsung:d

| Anonimous6 a răspuns:

Icontestabil: Nokia!