| Mariuszee a întrebat:

Ce măști anti coșuri/acnee fooooarte eficiente, cunoașteți?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsamul de pelin e foarte eficient, il gasesti la plafare.

| NadarraXD a răspuns:

Poti pune si pasta de dinti pe cosuri, le usuca. O tii vreo 15-20 min si o indepartezi, de exemplu, pe fata. Dupa te speli sa se duca bine-bine si te dai cu o crema, cum ar fi cea de galbenele, sa iti hidrateze fata. Daca sunt cosuri pe spate/maini, aplici pasta pe cosuri si o lasi peste noapte. Dimineata o indepartezi doar.

| Ionita_Mihai_1997 a răspuns:

Eu folosesc Cutaden de ceva timp.Si pentru mine functioneaza, cosurile de pe fata au inceput sa se usuce si sa nu se mai vada.Eu iti recomand Cutaden, e foarte bun si nu e nici scump, il poti gasi in farmacii. Sper ca te-am ajutat happy