| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se predau la Liceul Sabin Dragoi din Arad? Si ce profil trebuie sa aleg daca vreau sa devin designer de interior in viitor?

1 răspuns:
| NonZarek a răspuns:

E arta, nu vei găsii răspunsuri aici, cel mai bine cauta persoane care au fost acolo (dacă vrei îmi poți trimite mesaj în privat și îți spun eu cu cine poți vorbi despre asta și îți vor răspunde sigur). Sau poți sa suni la secretariat și sa întrebi dar na, va trebuii sa formezi altfel întrebarea ca să nu para ciudata.

Dar cel mai bine vorbești cu cineva care studiază acolo.