| ninel_2311 a întrebat:

Ce metin2 mai stiti in afara de hammer,fun,tim,mondial sa aiba king sau otel in magazin si sa fie usor de evoluat, la fel si armele!

Răspuns Câştigător
| Antoniu007 a răspuns:

Man eu am jucat peste 50 de servere de metin.E o pierdere de vreme si de bani.Dar fa cum vrei tu.Iti zic niste servere calumea de metin:Metin2Royal,Metin2Mania,Metin2Steel,Metin2United,Metin2Severin,Metin2Supreme si Metin2Style. Funda?

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

King in magazinele fierarilor nu.Dar eu ma jucam candylongju shadow explossive si mult mai multe dar le-am uitat pentru ca m-am lasat. Sper ca ti-am fost de folos.

| Skyr a răspuns:

Http://metin2cavalos.zapto.org/ Metin2Cavalos refacut! Level Max:127 rate exp in timpul saptamanii 800% in wekeend 1000% Arme, Armuri Accesori Implementate noi Join us!

| Polec_Crystyan_1998 a răspuns:

Ro si privat

| ninel_2311 explică (pentru Polec_Crystyan_1998):

Cel mai bun raspuns sa stii, daca ar fi king in ro ar fi bine deci raspuns de nota 0