| Skr1llex23 a întrebat:

Ce metin2 v-a mai jucati? Inafara de Hammer,United,Epical, GTH, TDL, dau FundaVOT!happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy:

Răspuns Câştigător
| Gegeran_Antonio_2000 a răspuns:

Joaca metin 2 allstars sau metin2 antic sunt calumea incearca
metin2 allstars cresti mai greu si faci itml mai greu.tongue
si pe metin2 antic este usor faci itml rapid si bani tot big grin
sper sa primesc funda!

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Păi...Lasă metinul, netul, şi fă-ţi o viaţă reală.Mai treci pe la şcoală.

| vladix2011 a răspuns:

Ro,Power,Fun,Chaos,tim,Uk

| ApOKaLyPTo a răspuns:

Vibe Metin2.E tare serverul... Funda te rog