| MrAlexinho a întrebat:

Ce metine private mai smechere stiti? in afara de united... Funda

5 răspunsuri:
| khaori a răspuns:

Buna.
Am jucat mult timp Metin Guabina. Am auzit si de Metin Spirit ca este bun.

| andreigreen a răspuns:

Eu joc acum metin2guabina si e foarte tare, incearcal si tu!

| pisicutza197 a răspuns:

Metin2:mage; lunaris; mondial; gx; gth; diamond; psycho; oriental; guabina; spirit; Bucuresti si altele funda?

| Emanuel_Emy_1995 a răspuns:

MEtin2 AMge pentru pvm/pvp si pentru hard pvm metin2 DR aman2 sunt smechere incearca metin2 mage a 250
itemele se fac pana la +9 si apoi evolueaza si pe Dr e foarte greu cresti ca pe ro doar ca spui ca cresty mai repede ca gasesti iteme pan la fms+9 si dragon +9 si ca are bns la magazin mantii etchappy

| xXZUZUXx a răspuns:

Mt2force acu lucreaza la el va fi cel mai tare metin