| vally400 a întrebat:

Ce metinuri private stiti ca sunt tari?

4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Mt2 gx nu prea e fain dar incearca metinele astea: mt2darkness renaissance, lunaris mt2, mondial mt2,..., imba mt2,..., mt2 mania mt2 gth

| TrOlLeR a răspuns:

Metin 2 GX! Este un server privat care are misiunile in Romana, cresti repede, etc! uite aici linkul:http://www.metin2gx.ro/

| Norberth a răspuns:

Incearca metin2 epical e ff tare Lv max 160 incearca-l si nu vei regreta

| Ariciu_Marius_1997 a răspuns:

S-a deschis un nou server privat pe Hamachi, nu este prea populat dar sunt Gm de treaba.Trebuie doar sa va luati un metin cu cm, stergeti acel cm si introduceti acest cm 5.250.254.40.Aici este linkul de inregistrare TuToIT.Com - Inregistrare