| hayley a întrebat:

Ce metode aveti pentru a obtine mai multe fundita, cat mai repede?

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă îmi spui și la ce îți trebuie, îți spun și eu cum să le obții.
Răspunde-mi te rog prin privat la întrebarea - La ce îți trebuie să obții funde?
Baftă

| Adorable a răspuns:

Conteaza valoarea raspunsului si faptul ca ai ajutat o persoana.
Atata timp cat tu iti cunosti valorile, crezi ca te ridica o funda cu 1 gram de cunostinte? Ramai aceeasi persoana cu sau fara o funda!

| aly a răspuns:

Le cer la sfarsit, fundita plzz!

| Shine a răspuns:

Simplu. Raspunzi la multe intrebari si incerci sa ii ajuti pe ceilalti. Parerea mea este ca daca vrei sa devi expert TPU nu te mai obosi. Nu toti cei care au nu stiu cate funde se pricep sa ajute, dar asta e legea site-ului.happy

| Inarf a răspuns:

Raspunzi la intrebarile noi :d si incerci sa dai raspunsul cel mai bun si mai explicativ :d