| ŞtefaniaaM a întrebat:

Ce metode de făcut credite pe IMVU mai sunt? FUNDĂ + voturi happy

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

DIN JOC APESI PE CATEGORIA "EARN"(ti se deschide o pagina see you oferte).
INCEPE PRIN A VIZOALIZA VIDEOURI (cel mai simplu mod de a face credite maqi putine 15-450).
POTI COMPLETA O OFERTA SI VEI PRIMI DOCUMENTATIA NECESARA SI IN CE CONDITI LE PRIMESTI(aici eforturile is mai mari, trebuie in unele cazuri sa te inregistrezi pe situri partenerevsau sa iti dai datele personale sau numarul de telefon, aici vb de mai multe credite de la 800-10000).