| Pumpkin12 a întrebat:

Ce metode eficiente de slabit cunoasteti voi?

5 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Poti incepe usor, dar eficient. Incearca sa manaci mai putina paine, dulciuri, sare, fast food si ce consideri ca mai e necesar. Incearca asta timp de 2- 3 saptamani pana se obisnuieste organismul tau. Apoi le reduci pana simti cand nu o sa mai simti nevoia de ele deloc. In paralel poti face sport, la incepul putin (alergare, bicicleta sau exercitii simple), dar macar 15 minute, si apoi dupa 2 saptamani maresi la 20-30 de minute. Mult norocwinking
Ps: nu incerca metode rapida pentru ca te vei ingrasa mai mult dupa ce termini dieta. happy

| Voidwithin a răspuns:

Sport

| Misteriosulboschet a răspuns:

Dieta Ducan.E cea mai eficienta si usoara dieta. Funda plz.

| Karina77 a răspuns:

Exercitii[poti sa gasesti pe youtube], mai putine grasimi in alimentatie, dans [daca te pasioneaza]... Sper ca am fost de ajutor happy

| XMirunaAX a răspuns:

Hm... din cate am auzit este o metoda simpla, dar cu multa vointalaughing :
-Mananci cat ai nevoie
-Nu mananci intre mese dulciuri si alte prostioare
-Incearca sa mananci salate si multe legume si fructe in general
-evita painea alba cat se poate si daca ai putea si grasimile
-mananca, carne de peste, e foarte sanatoasa(somon, somn)